Valorant Yeni Ajan Chamber

Günümzün en popüler ve en çok oynanan fps oyunu Valorant, geçtiğimiz günlerde yeni bir karakter hakkında açıklama yapmıştı. Valorant oyununa yeni bir ajan karakteri ekleneceğini duyuran ve tanıtım videosu paylaşılan ajan Chamber, bütün Valorant oyuncularına heycan katıyor.

Ajan Chamber

Ajan Chamber Karakterinin Yetenekleri Belli Oldu

Valorant oyununun yeni ajanı olan Chamber, gözcü sınıfında olacağı söylendi. Ajan Chamber‘ın yetenekleri bütün oyun severleri oldukça büyüledi.

C yeteneği – Trademark

Ajan Chamber düşmanlara seri bir şekilde atış yapacak tuzak yerleştiriyor. Görünmez olmayan düşman takım oyuncularından birisi bu tuzağın menziline girdiklerinde tuzak geri sayım başlatıyor. Geri sayım başladığında tuzak yeri sarsmaya başlıyor ve menzildeki rakip takım oyuncularını yavaşlatıyor.

E yeteneği – Rendezvous

Ajan Chamber iki ışınlama noktası oluşturur. Zemindeyken ve ışınlanma noktalarından birine yakın olduğunda E yeteneğini tekrar kullanarak, yakın olduğu ışınlanma noktasından diğer ışınlanma noktasına geçiş yapıyor. Işınlanma noktaları aynı zamanda yerleştirildiği yerlerinden taşınabiliyor.

Q yeteneği – Headhunter

Ajan Chamber, Q yeteneğini kullanarak büyük bir tabancayı eline alır. Elindeki tabancanın aynı zamanda farenin sağ tuşuyla nişan alınabilir duruma getirilebiliyor.

X yeteneği – Tour de Force

Ajan Chamber, oldukça güçlü ve hasarı çok fazla olan keskin nişancı tüfeğini eline alır. Chamber eline aldığı keskin nişancı tüfeği ile rakip takım oyuncularına tek mermi sıkarak alt edebilir. Ajan Chamber attığı mermi ile öldürdüğü oyuncun yakındaki diğer rakip oyuncuları yavaşlatacak bir alan oluşur.

Üstteki belirtilen özellikte Valorant oyununa getirilmesi beklenen yeni ajan Chamber, Valorant severlerin sabırsızlıkla beklediği bir karakter tanıtımını resmi youtube kanalında paylaştı.

Ajan Chamber

Yeni Ajan Chamber Ne Zaman Eklenecek?

Valorant oyununun gözcü sınıfına gelecek olan ajan Chamber, 16 Kasım’da mükemmel özelliklere ve yeteneklere sahip bir şekilde oyuna ekleneceği bildirildi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *