Netflix Games Yayına Girdi!

Netflix, bir süredir hakkında konuştuğumuz ve merakla beklediğimiz oyun servisini sonunda duyurdu. Bugünden itibaren Netflix Games, Netflix mobil uygulaması üzerinden erişilebilir olacak.

Netflix, mobil oyun dünyasına giriş yapacağını ve kendisine özel oyunlarla piyasaya gireceğini bir süre önce duyurmuştu. Bu haberi duyan Netflix kullanıcıları merakla beklemeye başlamışlardı. Bu gün beklenilen sona nihayet ulaşıldı, Netflix Games 5 yeni oyunu ile piyasa girmiş durumda.

Netflix Games Hangi Platformlarda Kullanılabilecek?

Netflix Games, şuanda sadece Android kullanıcıları tarafından Kullanılabilecek. Netflix Games üzerinden çıkan oyunlarda, uygulama içi satın alma, uygulama içi reklam ve Netflix Games oyunlarını oynayabilmek için ücretli üyelik gibi işlemlere yer verilmeyeceğini duyurdu. Bu durum Netflix ve oyun severler tarafından büyük ilgi görecektir.

Netflix Games tarafından duyurulan 5 oyun şuanda sadece Android cihazlarda indirilebilir durumda. Bu oyunlara Netflix uygulamasından erişim sağlayabilirsiniz. Oyunlar yakın zamanda iOS cihazlarada gelecek.

 

İlginizi Çekebilir :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *