Cs1.6 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Bu yazımızda Valve tarafından yayınlamış olan, günümüzde hala oynanmaya devam eden efsane fps oyunlarından biri olan Cs1.6 oyununun nasıl indirileceğini ve kurulacağını size anlatacağım.

Cs1.6 Nasıl İndirilir?

Uzun zaman önce Valve tarafından yayınlanmış olan Counter Strike 1.6 oyunu, bir çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir oyundur. Counter Strike 1.6 oyununu indirmenin 2 yolu mevcuttur. Bu yollardan bir tanesi Steam üzerinden Cs1.6 oyununu satın alarak ücretli bir şekilde steam kütüphanenize ekleyebilir ve gerekli adımları izleyerek bilgisayarınıza kurabilirsin. Diğer yol ise buradan Cs1.6 oyununu crackli aynı zamanda botlu bir şekilde indirebilir ve bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde aşşağıdaki belireteceğim yolları takip ederek kurabilirsiniz.

Cs 1.6 Nasıl Kurulur?

Valve tarafından yayınlanmış oldan Counter Strike 1.6 oyununu, üstteki belirttiğim 2 yoldan da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Üst tarafta belirttiğim yollardan eğer ilk yolu seçmişseniz zaten steam tarafından otomatik olarak bilgisayarınıza Cs1.6 oyununu kurabilirsiniz. Eğer siz üstteki belirttiğim ikinci yolu seçmişseniz aşşağıdaki madde madde olan adımları takip ederek cs1.6 oyununu bilgisayarınıza kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Cs1.6 İndir

İlk önce Counter Strike 1.6 oyununu üstteki belirttiğim indirme bağlantı adresine tıklayarak ve ilgili siteye giderek Cs1.6 indir butonuna basıp ücretsiz bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Cs1.6 Setup

Cs1.6 oyununun kurulum işlemlerini başlatmak için ilgili siteden indirmiş olduğunuz rar dosyasını winrar programı ile açmalısınız. Açtığınız rar dosyası içerisinde Counter-StrikeSetup.exe adlı dosyayı kuruluma başlamak için çalıştırmalısınız.

Cs1.6 Kurulum

Açılan setup ekranında sırasıyla bütün adımlara ileri butonuna basarak Counter Strike 1.6 oyununu masaüstünüze ücretsiz bir şekilde indirmiş olacaksınız.

Artık Counter Strike 1.6 oyununu bilgisayarınıza indirmiş oldunuz. Şimdi ise Cs1.6 oyununun masaüstündeki ikonuna tıklayarak oyunu açabilirsiniz. Eski günlerdeki gibi istediğiniz mapte ve modda doya doya zaman geçirmenizi diliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *