Beklenen PUBG: New State Yayında!

Oyuncular tarafından Tüm dünyada hala oynanan en popüler mobil oyunu PUBG için yeni bir oyun daha yayınlandı. Hem iOS hemde Android platformlarında oynanabilecek olan fütüristik oyun PUBG: New State çıktı.

Uzunca bir süre önce duyurusu olan PUBG: New State oyunu Battle Royale deneyimini fütüristik bir şekilde getiriyor. Bu oyunu hazırlayanlar şuanki PUBG Mobile oyununu hazırlayan Çin Devi Tencent ekibi değildir. Bu oyunu direkt olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds PC ve konsol sürümlerini geliştiren PUBG Studio | Krafton hazırlamıştır.

Hal bu olduğu için oyuncular tarafından oyun için beklentiler oldukça yükseliyor. Aynı zamanda PUBG: New State için yetkililer tarafından söz verilen tarih te yani 11 Kasımda yayınlandı. Oyunu iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Beklenen PUBG: New State Yayında!
PUBG: New State Oyununun Kısa Sürede Çok Seveni Olacaktır!

Oyuncular tarafından Mobil oyun olarak en çok oynanan oynlar arasında PUBG Mobile yer alıyor. Bu durum PUBG: New State oyununu da etikliyebilir. Oyunun daha çok seveni ve oynayanı olmasını eski çıkan PUBG Mobile oyunu karşılıyacaktır. PUBG: New State oyunu oldukça geniş silah opsiyonlarına sahip olduğu aktarılmıştı. Bu durum oyuncuları oldukça etkiliyebilir.

 

İlginizi Çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *