Pubg Mobile ve Riot Games Arasında Anlaşma Sağlandı

Dünyada en çok oynanan mobil uygulamalarından biri olan PUBG Mobile geçtiğimiz günlerdeki Liverpool Futbol Kulübü ile yaptığı ortaklık anlaşmasıyla gündemlerde yer edinmişti.

Pubg Mobile ve Riot Games İş Birliği Açıklaması Yayınlandı

Dün ise PUBG Mobile ve Riot Games firmalarından aralarında yapılan iş birliği neticesinde şu açıklamalar tam olarak bildirildi :

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Riot Games ile yakında yayınlanacak animasyon serisi Arcane’den karakterleri, eşyaları ve konumları PUBG Mobile’a ekleyecek yeni bir iş birliğine gitti. Kasım ortasında yayınlanacak 1.7 güncellemesinin bir parçası olan bu ortaklık, League of Legends evrenini dünya çapında daha fazla oyuncuya gösterecek ve oyunculara benzersiz yeni deneyimler sunacak.

PUBG Mobile’a Büyük Güncellemeler Geliyor.

En çok oynanan mobil uygulamalarından biri olan PUBG Mobile‘a gelecek güncellemeler hakkında, Vincent Wang tarafından açıklama yayınlandı:

League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG Mobile’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere birçok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.

diyerek PUBG Mobile‘a gelecek olan güncellemelerden bahsetti.

Pubg Mobile ve Riot Games Arasında Anlaşma Sağlandı
Riot Games İş Birlikleri Lideri Brandon Miao Tarafından Açıklama Geldi

Riot Games’te Riot Experience Çapraz Ürün Deneyimleri ve İş birlikleri Lideri Brandon Miao,

PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları memnun etmek için heyecan verici yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen iş birliklerine değer veriyoruz. Erangel’e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz.

diyerek, PUBG Mobile‘a gelecek yeniliklerden bahsetti.

Yapılan son açıklamalara göre Riot Games ve Fortiche Productions işbirliği sonucu yapılan Arcane, Tencent Video’sunda ve tüm dünya genelinde 7 Kasım 19:00 tarihinde Netflix platformunda yayınlacak. League Of Legends dünyasına dayalı ilk TV dizisi olacak olan Arcane, bilinen iki şampiyonun köken hikayesine ve onları ayıran güce odaklanarak bir dizi yapacak.

 

İlginizi Çekebilir;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *