Ducati, Yeni Bir Scooter Modelinin Tanıtımını Yaptı

Motosiklet dünyasının önemli isimlerinden biri olan Ducati, dün yeni bir elektrikli scooter modelinin tanıtımını yaptı.

Ducati firmasının tanıttığı elektrikli scooter malesef ayırt edici özelliklere sahip değil. Standart özelliklere sahip olan elektrikli scooter modelinin ismi PRO-III olarak duyurulmuştur. Bu model yurt dışında şuanda 800 euro fiyatına yakın fiyatlar ile satışa çıkmış durumda.

Güçlü frenlere ve okunabilir, ayrıntılı dijital ekrana sahip olan elektrikli scooter, teknik bilgileri, 300W gücünde olmasıdır. PRO-III isimli elektrikli scooter özelliklerinden biri maximum 25km/s hıza çıklabilir durumda olmasıdır. Aynı zamanda bir elektrikli scooter modeline göre gün içerisinde uzun süre kullanabileceğiniz kapasitede olan 468WH‘lık pil takılı durumda olmasıdır. Bu elektrikli scooter modelinde takılı olan 468WH‘lık pil ile 50KM yol alınabilir.

Ducati, Yeni Bir Scooter Modelinin Tanıtımını Yaptı

Pro-III İsimli Elektirkli Scooter’ın Özellikleri

Pro-III isimli elektrikli scooter modelinin direksiyon kısmında telefon şarj etmek için usb sarj yeri bulunmaktadır. Aynı zamanda elektrikli scooter modelinin direksiyonunun orta kısmında dijital ayrıntılı bilgi ekranı bulunmaktadır. NFC Teknolojisi sayesinde elektrikli scooter modeli kartlı olarak çalışmaktadır.

PRO-III isimli modeli çalıştırmak için scooter modelinin kartını direksiyonun orta kısmındaki dijital ekrana yakın tutulması ve okutulması yeterlidir.

PRO-III isimli elektrikli scooter modelinin daha ayrıntılı bilgileri için bu makaleye inceleyiniz.

İlerki zamanlarda PRO-III isimli elektrikli scooter modelinin Türkiye’de satışa sunulabilir. Tabiki bu kesin bir bilgi olarak bilinmediğini belirtmek isterim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *