eFootball Oyunu Hayal Kırıklığı Yaşattı!

Konami, eFootball oyununun grafiklerini, mobil sürümünü ve daha bir çok özelliklerini barındıran güncellemeyi ertelediğini belirtti. Bu karar tüm oyun ve futbol severlerini derinden etikledi.

Konami tarafından daha önceki tarihlerde yapılan açıklamalara göre eFootball oyunu 11 Kasım tarihinde güncellenecekti. Fakat Konami tarafından yapılan açıklamaya göre eFootball oyununun güncellemesi 2022 baharına ertelendi.

Tüm futbol ve oyun severler tarafından heycanla beklenen eFootball güncellemesi malesef gelmedi. Bütün oyun severlerin biraz daha beklemesi gerekecek.

eFootball Oyunu Hayal Kırıklığı Yaşattı!
Konami : Rahatsızlık İçin Özür Dileriz Paranız İade Edilecek

Merakla beklenen eFootball oyunun güncellenme tarihi ertelendiğinde oyun severler tarafından büyük tepki gördü. Bunun üzerine bir açıklama yapmak zorunda kalan Konami, aksaklık için özür dilediğini ve tüm oyuncularının paralarını iade edeceğini belirtti.

Premium Oyuncu Paketi‘nin rezervasyon maliyeti olarak 40 avro ödeyen tüm kullanıcılara parasının iade edileceği belirtildi. Pararlarını iade olarak almak isteyen kullanıcıların hiçbir şey yapmalarına gerek kalmayacak. Konami tarafından yapılan açıklamaya göre rezervasyon maliyeti ödeyen kullanıcılara 40 avro gibi bir ücret otomatik olarak geri iade edileceği belirtildi.

eFootball Ne Zaman Çıkacak

Tüm bu olanların ne zaman sonuçlanacağı malesef henüz bilinmiyor. Bilinen tek şey eFootball oyununda yapılan değişiklikleri ve sonuçları görmemiz için 2022 yılını beklememiz gerekecek.

 

İlginizi Çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *